Aktualitātes
Sākumlapa >> Aktualitātes

[ 18.05.2021 ] - Sācies foto konkurss «Tavas Latvijas Vērtības»

Mēs dzīvojam satraucošā laikā, kad pasaule pēkšņi ir kļuvusi citādāka. Covid pandēmija ir lūzuma brīdis, kas skar mūs katru un rada pārmaiņas visā sabiedrībā. Taču tas ir arī brīdis, kas ļauj mums saprast, kas dzīvē ir patiesi svarīgs un kā dēļ mēs dzīvojam. Tās ir mūsu vērtības – bāka šajā nemierīgajā jūrā. Kas ir Jūsu vērtības?

Latviju veido Latvijas sabiedrība – katrs no mums. Bērnu, jauniešu, pieaugušo un vecākās paaudzes uzskati par svarīgo veido Latvijas vērtības. Kādas ir Tavas LATVIJAS VĒRTĪBAS šajā dzīves posmā, šajā brīdī? Uz šo jautājumu atbildēt ar vārdiem nav tik vienkārši, bet vērtības varam parādīt fotogrāfijā!

  • Iemūžini kādu ikdienas mirkli, kas Tev raksturo Latvijas vērtības,
  • pievieno īsu aprakstu, un
  • sūti to mums, aizpildot veidlapu līdz 30.jūnijam.

Konkursā pieteiktie darbi tiks publicēti virtuālā izstādē vietnē latvijasvertibas.wordpress.com, un tos vērtēs žūrija.

Par 15 finālistu darbiem būs iespēja balsot arī Tev, lai noskaidrotu uzvarētāju. Galvenā balva – 100 eur, veicināšanas balvas 15 labākajiem darbiem.

Apbalvošana notiks Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, kur tiks izstādīti arī uzvarētāju darbi. Fotokonkurss/virtuālā izstāde tiek rīkots projekta «Vērtību maiņa nestabilos apstākļos: sabiedrības saliedētība un neoliberālais ētoss» ietvaros, vairāk informācijas par projektu lasiet šeit.

 

Foto: (CC BY 2.0) quapan (https://www.flickr.com/photos/9361468@N05/6393758619)
Foto: (CC BY 2.0) quapan

 

šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk