Konference “Nacionālā identitāte: saliedētība un dažādība mūsdienu Eiropā”
Sākumlapa >> Projekti >> ERAF Atbalsts starptautiskai sadarbībai >> Konference “Nacionālā identitāte: saliedētība un dažādība mūsdienu Eiropā”
Ievietots: 29.12.2011
LU Filozofijas un socioloģijas institūts šā gada 24. un 25. novembrī rīkoja vērienīgu starptautisko zinātnisko konferenci “Nacionālā identitāte: saliedētība un dažādība mūsdienu Eiropā,” pulcinot Latvijā un pasaulē vadošos un jaunos identitāšu procesu pētniekus (sociologus, filozofus, psihologus, vēsturniekus, reliģiju pētniekus, valodniekus, mediju, IT speciālistus u.c.) no ASV, Krievijas, Čehijas, Lielbritānijas, Čehijas, Igaunijas, Luksemburgas, Bulgārijas un Spānijas. Konference pulcināja arī lielu Latvijas zinātnieku loku no LU, Rīgas un reģionālajām universitātēm. Šī bija pirmā šāda līmeņa starpdisciplināra starptautiska zinātniska konference par identitāšu pētniecību Latvijā, ko organizēja LU Filozofijas un socioloģijas institūts. Konferenci atklāja LU prorektors Indriķis Muižnieks un LU FSI direktore prof. Maija Kūle.
Ievietots: 29.12.2011
Ievietots: 30.11.2011     Aktualizēts: 29.12.2011
šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk