VPP Letonika
Sākumlapa >> VPP Letonika

VPP Letonika. 6. projekts. Zinātniska apspriede par darba uzdevumu izpildi

VPP 6. projekta aktualitāšu apspriešana: patvēruma meklētāju jautājumi un Apgaismības vērtību likteņi

2016. gadā notikušas vairākas zinātniskas apspriedes par Letonikas pētījumu programmas aktualitātēm. Nolemts darba uzdevumus vairāk pielāgot 2016. gada aktualitātēm, ko nevarēja paredzēt, iesniedzot programmu 2014. gadā, piemēram, patvēruma meklētāju un bēgļu aktualitāte Eiropā, kuras krīze saasinājās 2015. gadā.

Nolemts vairāk uzmanības veltīt Apgaismības vērtību pētījumiem mūsdienu situācijā. Tādēļ publicējam franču profesores Monikas Kastijo Filosofijas lekciju Rīgā par Apgaismību (tulk. I.Šuvajevs, viņš arī pēcvārda autors, Rīga: FSI, 2016), kā arī noorganizējām viņas tikšanos ar LU mācībspēkiem, doktorantiem, LU FSI vadošajiem pētniekiem.

Foto: LU FSI vad. pētnieks Rihards Kūlis kopā ar prof. Moniku Kastijo un viņas dzīvesbiedru Jūrmalā, apspriežot mūsdienu filosofijas un politikas aktualitātes.

Prof. Monika Kastijo nodarbībā pie LU filosofijas doktorantūras studentiem, priekšplānā doktorante Alise Buligina.

prof. Monika Kastijo nodarbībā LU Vēsrtures un filozofijas fakultātē, piedalās prof. Maija Kūle un lektors Igors Gubenko.

Ievietots: 29.04.2016
šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk