Projekti

ESF jauns projekts LU FSI sociologiem

02.01.2014 sākas ESF līdzfinansēts projekts "Latvijas emigrantu kopienas: nacionālā identitāte, transnacionālās attiecības un diasporas politika"

LU FSI no 2014. g. 2. janvāra līdz 2015. g. augustam izstrādās ESF līdzfinansētu projektu "Latvijas emigrantu kopienas: nacionālā identitāte, transnacionālās attiecības un diasporas politika", vadītāja  Dr. sc. soc. Inta Mieriņa. Projekts liecina par nozīmīgu uzvaru ESF projektu konkursā Latvijā, kas parāda jauno sociologu un sociālo zinātņu doktoru augsto kapacitāti, moderno domāšanu, sociālo aktualitāšu precīzu uztveri un starptautiskās sadarbības paplašināšanu. Projekta pieteikumā paredzēta vairāku jauno zinātnieku re-emigrācija atpakaļ uz Latviju, par ko LU FSI ir gandarīts, kā arī jaunu socioloģijas pētnieku ievēlēšana LU FSI pētnieku amatos, kas notika 2013. g. decembrī, vēlam veiksmi!

Projekta realizācija tiks atspoguļota speciālā sadaļā, kurā parādīsies ziņojumi par aktivitāšu izpildi u.c. materiāli. Projekta koordinatore Alda Ramiņa, vadības grupā ir LU FSI vadošā pētniece Ilze Koroļeva, vadības grupas sekretārs zin. asistents Aleksandrs Aleksandrovs.  Vadības grupu vada  LU FSI direktore, akadēmiķe Maija Kūle

Dr. Rita Kaša uzstājas ar priekšlasījumu LU FSI Zinātniskajā padomē sakarā ar ievēlēšanu pētnieka amatā socioloģijā

Projekts tiks realizēts ar Eiropas Sociālā fonda 1.1.1.2. aktivitātes «Cilvēkresursu piesaiste zinātnei» (2. kārta) atbalstu (vienošanās Nr. 2013/0055/1DP/1.1.1.2.0/13/APIA/VIAA/040).

Kolektīvais portrets - LU FSI sociologi ārzemju komandējumā, pārliecināti par savām sekmēm, iespējām gūt panākumus konkursos un radošās dzīves piepildījumu ( piezīme: ESF projektā no 2014.g. nepiedalās pilnīgi visi foto redzamie sociologi, jo aizņemti citos darbos, taču paredzēta sadarbība).

Ievietots: 26.01.2014     Aktualizēts: 19.02.2014
šī vietne izmanto Google Analytics sīkdatnes (cookies) apmeklējuma statistikai. Vietne vāc apmeklētāju datus tikai no pieteikšanās jaunumiem formas. Sīkdatnes Jūs varat atslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos. Uzzināt vairāk